Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cost
sk: Náklady

en: Date
sk: Dátum

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Schedule
sk: Plán

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Price
sk: Cena

en: Amount
sk: Množstvo

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Start date
sk: Dátum od

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Pending
sk: Čakajúce

en: day
sk: deň

en: Product
sk: Produkt

en: Street address
sk: Ulica

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Adjustment
sk: Úprava ceny

en: Starting from
sk: Štartovací formulár

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: About
sk: Informácie o

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Adjustments
sk: Úpravy cien

en: Checkout settings
sk: Nastavenia pokladne

en: Payment type
sk: Typ platby
