Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Cost
sv: Kostnad

en: Logging
sv: Loggning

en: Date
sv: Datum

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Country
sv: Land

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: week
sv: vecka

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Price
sv: Pris

en: Amount
sv: Belopp

en: Company
sv: Företag

en: Start date
sv: Startdatum

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Pending
sv: Väntar på

en: day
sv: dag

en: month
sv: månad

en: year
sv: år

en: Product
sv: Vara

en: Street address
sv: Gatuadress

en: Complete
sv: Slutförd

en: Adjustment
sv: Justering

en: Starting from
sv: Starta från

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Country code
sv: Landskod

en: Go back
sv: Tillbaka

en: About
sv: Om

en: Currency code
sv: Valutakod

en: Adjustments
sv: Justeringar

en: Checkout settings
sv: Inställningar för kassan

en: Change date
sv: Ändra datum

en: Currency symbol
sv: Valutatecken
