Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Cost
fa: هزینه

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Date
fa: تاریخ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Country
fa: کشور

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: week
fa: هفته

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Price
fa: قیمت

en: Amount
fa: مقدار

en: Company
fa: شرکت

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Pending
fa: معلق

en: day
fa: روز

en: month
fa: ماه

en: year
fa: سال

en: Product
fa: محصول

en: Street address
fa: آدرس خیابان

en: Complete
fa: کامل

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Country code
fa: کد کشور

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: Checkout settings
fa: تنظیمات فرایند تکمیل سفارش

en: Currency symbol
fa: نماد واحد پول
