Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Cost
et: Maksumus

en: Logging
et: Logimine

en: Date
et: Kuupäev

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Schedule
et: Ajasta

en: week
et: nädal

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Price
et: Hind

en: Amount
et: Kogus

en: Company
et: Asutus

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: State/Province
et: Maakond

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Pending
et: Ootel

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: Product
et: Toode

en: Street address
et: Tänav

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Country code
et: Riigikood

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Adjustments
et: Kohandused

en: Checkout settings
et: Kassa seaded

en: Currency symbol
et: Valuuta sümbol
