Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Cost
hr: Trošak

en: Date
hr: Datum

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Price
hr: Cijena

en: Amount
hr: Iznos

en: Product
hr: Proizvod

en: Street address
hr: Adresa

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Currency code
hr: Kod valute

en: Checkout settings
hr: Postavke narudžbe
