Paylike Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Charge amount
nl: Debiteer bedrag

en: Authorize amount only
nl: Slechts bedrag autoriseren

en: Set a reference only
nl: Slechts een referentie maken

en: Credit amount to this card
nl: Crediteer bedrag op deze kaart

en: Capture amount to this authorization
nl: Reserveer bedrag bij deze autorisatie

en: Void authorization
nl: ongeldige autorisatie

en: Charge amount to this reference
nl: Belast deze referentie met bedrag

en: Remove reference
nl: Verwijder referentie

en: Credit amount to this reference
nl: Crediteer bedrag aan deze referentie

en: Test mode
nl: Testmodus
