Ubercart Paylike (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Refund
fr: Remboursement

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Charge amount
fr: Montant à débiter

en: Credit amount to this card
fr: Montant du crédit pour cette carte

en: Void authorization
fr: Annuler l'autorisation

en: Charge amount to this reference
fr: Débiter le montant sur cette référence

en: Remove reference
fr: Retirer la référence

en: Credit amount to this reference
fr: Créditer le montant sur cette référence

en: Test mode
fr: Mode test

en: Payment method description
fr: Description du mode de paiement
