Ubercart Paylike (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Charge amount
lt: Apmokestinama suma

en: Authorize amount only
lt: Tik patvirtinta suma

en: Set a reference only
lt: Nustatykite tik nurodymą

en: Credit amount to this card
lt: Kredito suma šiai kortelei

en: Capture amount to this authorization
lt: Užfiksavimo suma šiai autorizacijai

en: Void authorization
lt: Nepavykusi autorizacija

en: Charge amount to this reference
lt: Nurodymo apmokestinimo suma

en: Remove reference
lt: Pašalinti nurodymą

en: Credit amount to this reference
lt: Kredito suma šiam nurodymui
