Ubercart Paylike (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Refund
ru: Возврат

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Charge amount
ru: Сумма платежа

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Popup title
ru: Заголовок всплывающего окна
