Ubercart Paylike (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Charge amount
sk: Účtovaná čiastka

en: Authorize amount only
sk: Schváliť len čiastku

en: Set a reference only
sk: Nastaviť len referenciu

en: Credit amount to this card
sk: Výška sumy pre túto kartu

en: Capture amount to this authorization
sk: Zachovať množstvo pre túto autorizáciu

en: Void authorization
sk: Neplatná autorizácia

en: Charge amount to this reference
sk: Účtovať poplatok za túto predvoľbu zákazníka

en: Remove reference
sk: Odstrániť predvoľbu zákazníka

en: Credit amount to this reference
sk: Pripísať čiastku za túto predvoľbu zákazníka

en: Test mode
sk: Testovací režim
