Ubercart Paylike (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Refund
uk: Повернення

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Charge amount
uk: Сума стягнення

en: Authorize amount only
uk: Уповноважити лише суму

en: Set a reference only
uk: Встановити тільки посилання

en: Credit amount to this card
uk: Кредитна сума для цієї картки

en: Capture amount to this authorization
uk: Списати суму до цього уповноваження

en: Void authorization
uk: Порожнє уповноваження

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Popup title
uk: Заголовок спливного вікна
