Ubercart Paylike (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Refund
fa: استرداد

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Authorize amount only
fa: تنها ،مبلغ مجاز

en: Set a reference only
fa: ثبت تنها یک مرجع

en: Remove reference
fa: حذف مرجع

en: Test mode
fa: حالت آزمایش
