Ubercart Paylike (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Charge amount
ja: 請求額

en: Authorize amount only
ja: 金額の認証のみ

en: Set a reference only
ja: 参照の設定のみ

en: Credit amount to this card
ja: このカードの利用可能額

en: Capture amount to this authorization
ja: この認証への取得金額

en: Void authorization
ja: 認証禁止

en: Charge amount to this reference
ja: この参照への請求金額

en: Remove reference
ja: 参照を削除

en: Credit amount to this reference
ja: この参照への現金の金額
