PayUmoney for Ubercart (8.x-3.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Mode
de: Modus

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Submit order
de: Bestellung absenden

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
de: Der Versuch des Kunden, von einem Bankkonto zu zahlen, ist fehlgeschlagen.

en: Merchant Key
de: Händerschlüssel
