Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ
