Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Drupal
ar: دروبال

en: Not found
ar: غير موجود

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: Polish
ar: بولندية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Review order
ar: مراجعة الطلب

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
ar: نسخة بي.إتش.بي قديمة جدا. يتطلب دروبال على الأقل نسخة بي.إتش.بي %version.
