Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Not found
ca: No trobat

en: Expiration
ca: Venciment

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Polish
ca: Polonès

en: Swedish
ca: Suec

en: Card type
ca: Tipus de targeta

en: Card owner
ca: Titular de la targeta

en: Card number
ca: Número de targeta

en: Review order
ca: Revisa la comanda

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
ca: La vostra instal·lació PHP és massa antiga. Drupal requereix com a mínim PHP %version.
