Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Expiration:
cy: Dyddiad dod i ben:

en: Review order
cy: Golygu’r archeb

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
cy: Mae mewnosodiad PHP yn rhy hen. Mae Drupal angen o leiaf %version PHP.
