Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Drupal
eo: Drupalo

en: PHP
eo: PHA

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Swedish
eo: Sveda

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
eo: Via instalo de PHP estas tro malnova. Drupalo bezonas almenaŭ PHP %version.
