Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački

en: Polish
hr: Poljski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Review order
hr: Provjeri narudžbu

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
hr: Vaša PHP instalacija je suviše stara. Drupal zahtjeva najmanje %version inačicu PHP-a.
