Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Review order
id: Periksa order

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
id: Instalasi PHP anda sudah terlalu tua. Drupal membutuhkan setidaknya PHP %version.
