Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Swedish
jv: Swedia

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
jv: Instalasi PHP Sampéyan uwis kadaluwarsa. Drupal mbutuhaké saorane PHP versi %version.
