Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
km: ការ​ដំឡើង PHP របស់​អ្នក​ចាស់​ពេក ។ Drupal ត្រូវ​ការ​យ៉ាង​ហោចណាស់ PHP កំណែ %version ។
