Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Expiration
ro: Data expirării

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Card type
ro: Tip de card

en: Card number
ro: Număr card

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
ro: Instalarea PHP este prea veche. Drupal necesită cel puţin PHP %version.
