Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina
