Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Danish
tr: Danca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Polish
tr: Lehçe

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Expiration:
tr: S. Kullanma Tarihi:

en: Card type
tr: Kart türü

en: Card owner
tr: Kart sahibi

en: Card number
tr: Kart numarası

en: Review order
tr: Siparişi gözden geçir

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
tr: PHP kurulumunuz çok eski. Drupal en az PHP %version gerektirir.

en: Cancel URL
tr: İptal URL'si
