Ubercart QuickPay (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Unknown
sv: Ókent

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: German
sv: Týskt

en: Norwegian
sv: Norskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Swedish
sv: Svenskt
