Ubercart QuickPay (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Private Key
fr: Clé privée

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Danish
fr: Danois

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: German
fr: Allemand

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Polish
fr: Polonais

en: Swedish
fr: Suédois

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Expiration:
fr: Date d'expiration :

en: Card type
fr: Type de carte

en: Card owner
fr: Titulaire de la carte

en: Card number
fr: Numéro de carte

en: Review order
fr: Vérifier la commande

en: (Last4)
fr: (4 derniers)

en: view order
fr: voir la commande

en: Payment failed for order @order_id: @message
fr: Échec de paiement pour la commande  @order_id: @message

en: CALLBACKS
fr: Procédures de rappel (CALLBACKS)

en: Card type:
fr: Type de Carte :
