Ubercart QuickPay (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်
