Ubercart QuickPay (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: API key
ru: API-ключ

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Swedish
ru: Шведский

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Expiration:
ru: Истечение:

en: Card type
ru: Тип карты

en: Card owner
ru: Владелец карты

en: Card number
ru: Номер карты

en: Review order
ru: Проверка заказа

en: view order
ru: просматривать заказ

en: Configured
ru: Сконфигурировано
