Ubercart QuickPay (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Unknown
af: Onbekend

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Swedish
af: Sweeds

en: Review order
af: Hersien bestelling
