Ubercart QuickPay (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: API key
hu: API kulcs

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: Norwegian
hu: norvég

en: Polish
hu: lengyel

en: Swedish
hu: svéd

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Expiration:
hu: Lejárat:

en: Card type
hu: Kártyatípus

en: Card owner
hu: Kártya tulajdonosa

en: Card number
hu: Kartyaszám

en: Review order
hu: Rendelés áttekintése

en: API credentials
hu: API kulcsok

en: view order
hu: rendelés megtekintése

en: Payment failed for order @order_id: @message
hu: @order_id rendelés kifizetése sikertelen: @message

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Creditcard
hu: Bankkártya
