Ubercart QuickPay (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: English
lt: Anglų

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Expiration:
lt: Galiojimas:

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Review order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: API credentials
lt: API įgaliojimai

en: (Last4)
lt: (Paskutiniai 4)

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą

en: Payment failed for order @order_id: @message
lt: Mokėjimas nepavyko užsakymui @order_id: @message
