Ubercart QuickPay (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: PayPal
mr: पे पल

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Swedish
mr: स्वीडिश
