Ubercart QuickPay (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa

en: Polish
fi: puola

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Expiration:
fi: Viimeinen voimassaolopäivä:

en: Card type
fi: Kortin tyyppi

en: Card owner
fi: Kortinhaltijan nimi

en: Card number
fi: Kortin numero

en: Review order
fi: Tarkista tilaus
