Ubercart QuickPay (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Unknown
ja: 不明

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Expiration
ja: 有効期限

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Danish
ja: デンマーク語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Visa
ja: VISA

en: Expiration:
ja: 有効期限：

en: Card type
ja: カードタイプ

en: Card owner
ja: カード所有者

en: Card number
ja: カード番号

en: Review order
ja: 注文を確認

en: API credentials
ja: API認証情報

en: view order
ja: 注文を表示

en: Payment failed for order @order_id: @message
ja: 注文 @order_id の決済失敗: @message
