Ubercart QuickPay (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Swedish
ps: سويډنی
