Ubercart QuickPay (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Unknown
sv: Okänd

en: Click here
sv: Klicka här

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Polish
sv: Polska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Expiration:
sv: Utgångsdatum:

en: Card type
sv: Korttyp

en: Card owner
sv: Kortägare

en: Card number
sv: Kortnummer

en: Review order
sv: Granska beställning

en: API credentials
sv: API referenser

en: (Last4)
sv: (4 sista)

en: view order
sv: visa beställning

en: Payment failed for order @order_id: @message
sv: Betalningen misslyckades för beställning @order_id: @message
