Ubercart QuickPay (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Polish
mn: Польш

en: Swedish
mn: Швед
