Ubercart QuickPay (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Unknown
da: Ukendt

en: Click here
da: Klik her

en: API Key
da: API-nøgle

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: API key
da: API-nøgle

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: German
da: Tysk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Polish
da: Polsk

en: Swedish
da: Svensk

en: Order id prefix
da: Præfiks for ordre-ID

en: Review order
da: Gennemgå ordre

en: API credentials
da: API forudsætninger

en: view order
da: vis ordre

en: Visa, issued in Denmark
da: Visa, udstedt i Danmark

en: Visa, issued in Denmark, using 3D-Secure
da: Visa, udstedt i Danmark, med 3D-Secure

en: Visa, using 3D-Secure
da: Visa, med 3D-Secure

en: Visa Electron, issued in Denmark
da: Visa Electron, udstedt i Danmark

en: Visa Electron, using 3D-Secure
da: Visa Electron, med 3D-Secure

en: Visa Electron, issued in Denmark, using 3D-Secure
da: Visa Electron, udstedt i Danmark, med 3D-Secure

en: Mastercard, issued in Denmark
da: Mastercard, udstedt i Danmark

en: Mastercard, using 3D-Secure
da: Mastercard, med 3D-Secure

en: Mastercard, issued in Denmark, using 3D-Secure
da: Mastercard, udstedt i Danmark, med 3D-Secure

en: JCB, using 3D-Secure
da: JCB, med 3D-Secure

en: Diners, issued in Denmark
da: Diners, udstedt i Danmark

en: American Express, issued in Denmark
da: American Express, udstedt i Danmark

en: Which payment methods to accept. NOTE: Some require special agreements.
da: Hvilke betalingsmetoder der accepteres. BEMÆRK: Visse betalingsmetoder kræver specielle aftaler.
