Ubercart QuickPay (8.x-1.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
ka: უცნობი

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
