Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن

en: Polish
ur: پولش

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
ur: آپ کی پی ایچ پی کی تنصیب بہت پرانی ہے۔ دروپل کے استعمال کے لیے آپ کو کم از کم پی ایچ پی %version کی ضرورت پڑے گی۔
