Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Credit card charge failed.
de: Belastung der Kreditkarte schlug fehl.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
de: Karte belastet, resolution code: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
de: Kreditkarten Zahlung erfolgreich abgeschlossen.

en: Test mode
de: Testmodus

en: Configured
de: Konfiguriert
