Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Not configured
it: Non configurato

en: Credit card charge failed.
it: Addebito carta di credito non riuscito.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
it: Carta addebitata, codice di risoluzione: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
it: Pagamento con carta di credito avvenuto con successo.
