Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Credit card charge failed.
ja: クレジットカード請求が失敗しました。

en: Card charged, resolution code: 0022548315
ja: カード請求、結果コード: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
ja: クレジットカード払いは正しく処理されました。
