Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Credit card charge failed.
tr: Kredi kartı tahsilatı başarısızlıkla sonuçlandı.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
tr: Karttan tahsilan gerçekleştirildi. Referans kodu: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
tr: Kredi kartı ödemesi başarıyla tamamlanmıştı.
