Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Credit card charge failed.
pt: Não foi possível cobrar do cartão de crédito.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
pt: Cartão alterado, código de resolução: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
pt: Cartão de crédito processado com sucesso.
