Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Credit card charge failed.
cs: Platba kreditní kartou selhala.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
cs: Platba byla stržena z karty, kód operace: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
cs: Platba kartou byla úspěšně zpracována.
