Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Credit card charge failed.
fa: عملیات شارژ کارت اعتباری موفقیت آمیز نبود.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
fa: كارت شارژ شد؛ كد نتيجه: 00225448315

en: Credit card payment processed successfully.
fa: پرداخت با کارت اعتباری موفقیت آمیز بود.

en: Test mode
fa: حالت آزمایش
