Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Credit card charge failed.
lt: Kortelės apmokestinimas nepavyko.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
lt: Kortelė apmokestinta, sprendimo kodas: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.
